Infrasauna ProWell 221 Ceder Premium Line TÓNOVANÉ DYMOVÉ SKLÁ

Montáž u zákazníka zdarma Doprava zdarma

Pre 2 osoby, Ceder, Dymová sklá, Karbonové žiariče, Svetelná terapia - Hviezdné nebo

Dostupnosť: nie je skladom
Výrobca: VitalWell
Kategórie: Infrasauny Premium Line
Expedícia: Na objednávku

1 767 €

Cena bez DPH: 1 460 €
Stará cena: 2 079 €
Ušetríte: 312 €, 15%

NOVINKA - Infrasauna ProWell 221 Ceder Premium Line S TÓNOVANÝMI DYMOVÝMI SKLAMI

Pozn. U tohto modelu je nutná odborná montáž

Užite si tú najlepšiu relaxáciu v pohodlí vášho domova.

Novo ponúkame tiež infrasauny s tónovanými dymovými sklami, ktoré poskytujú pri relaxácii ešte viac súkromia. Táto možnosť sa týka 4 obľúbených modelov radu Premium Line: Infrasauna ProWell 221, Infrasauna ProWell 222, ProWell 434 a Infrasauna ProWell 435.

Infrasauny ProWell radu Premium Line sú…

více

NOVINKA - Infrasauna ProWell 221 Ceder Premium Line S TÓNOVANÝMI DYMOVÝMI SKLAMI

Pozn. U tohto modelu je nutná odborná montáž

Užite si tú najlepšiu relaxáciu v pohodlí vášho domova.

Novo ponúkame tiež infrasauny s tónovanými dymovými sklami, ktoré poskytujú pri relaxácii ešte viac súkromia. Táto možnosť sa týka 4 obľúbených modelov radu Premium Line: Infrasauna ProWell 221, Infrasauna ProWell 222, ProWell 434 a Infrasauna ProWell 435.

Infrasauny ProWell radu Premium Line sú vyrobené z najlepších materiálov, a sú vybavené tými najlepšími žiaričmi a osvetlením.

EMF - hodnota elektromagnetického poľa našich infrasáun spĺňa najprísnejšie kritériá, žiariče sú úplne bezpečné a zodpovedajú striktným európskym štandardom.
Použitý materiál:


CÉDER
drevo extrémne odolné proti vlhku, vhodné pre obloženie stien, typická vôňa uchováva v interiéri príjemnú arómu

pozn.: Odtieň dreva je len ilustratívny - môže sa nepatrne líšiť v závislosti na vek dreva.
  

Použité žiariče:

Karbónové plošné žiariče

Ultra vodivé uhlíkové vlákna prináša väčšiu účinnosť a dlhšia životnosť. Karbónové žiariče vyžarujú infračervené žiarenie 360° do priestoru, čo umožňuje pohodlnejšie saunovania. Majú nízku povrchovú teplotu. Predpokladaná životnosť ohrievačov je 8000-10000 hodín. Vlnová dĺžka karbónových a keramických ohrievačov se pohybuje nad 3 mikrony v pásme dlhých vĺn (IR-C). 

 

 

 

 

Podlahový panel je novinkou pre kvalitnejší a rovnomernejšie prehriatie chodidiel. Žiariče sú umiestnené v infrasaune tak, aby dochádzalo k rovnomernému prehrievanie a tým k väčšej tepelnej pohode.

 

 

 

 

 

Regulácia výkonu infražiaričov

Infrasauny majú k dispozícii kvalitné infračervené RedGlass alebo karbónové žiariče, ktorých výkon je možné zónovo regulovať. V praxi to znamená, že môžete nastaviť výkon z každého žiaričov od plného po nulový v rozhraní 25%, a to zvlášť u žiaričov zadných, predných a lýtkových. A aby bol Váš zážitok zo saunovania čo najpríjemnejšie, môžete si prispôsobiť intenzitu žiarenia na jednotlivé partie tela a to vďaka regulácii výkonu infražiaričov.


 


Princíp infrasauny:


Infrasauna dôverne pripomína jarné slnko. Rovnako ako infračervená časť jeho žiarenia príjemne prehrieva ľudské telo, bez toho aby zahriala okolitý vzduch, tak sa tiež v infrasaune lúče sústreďujú výlučne na telo, bez toho aby sme sa pritom zalykali v prekúrenej priestore. U jarného slniečka tento efekt ľahko spoznáme, keď sa slnko schová za mraky. Zrazu akoby sa razantne ochladilo. V infrasaune rovnaký efekt spôsobuje, že je nám tu ďaleko príjemnejšie ako v klasickej saune fínskej.

Ľudské telo pre samotnú existenciu aj pre dobrý pocit potrebuje svetelnú energiu. Keď mu sa nám jej nedostáva, sme unavení, ospalí, zimomriví, popudliví, zamračenie a akosi nevyrovnaní. Hovorí sa, že energiu, ktorú do nás napumpuje slnečné žiarenie, sa nič nevyrovná. Platí to ale len zdanlivo. Existuje totiž infrasauna a tá nám onen nedostatok dokáže v okamihu vynahradiť - a síce navodením podobného tepla, ako keď nás hladí slnečné lúče.

Vplyv infrasauny je v tomto smere skutočne zázračný. Pôsobením tepla sa zvýši naša telesná teplota au tela dochádza k simulácii horúčky. Jeho okamžitou reakciou je blesková aktivácia imunitného systému a rozšírenie počtu bielych krviniek. To nás okamihu nabudí a my sa cítime ako znovuzrodení. Taký pocit si radi zopakujeme znovu a znovu. A práve pre neho sú infrasauny tak obľúbené. Doprajú vám ho toľko a vtedy, koľko a kedy si len zmyslíte. Stačí vám jediné. Zaobstarať si infrasaunu.Infrasauny sa zrodili v Japonsku, kde si v roku 1965 nechal dr. Tadaschi Ishikawa patentovať saunovania na princípe emisie infračerveného žiarenia, ktoré prehreje telo hlboko do svalového tkaniva, bez toho aby bolo potrebné príliš vysokých teplôt. K intenzívnemu poteniu tak dochádza už pri 50 ° C a nie je tak zbytočne zaťažovaný ľudský organizmus. Až 90% vyžarovaného tepla totiž vstrebe telo a len púhych 10% sa rozptýlia do ovzdušia.


Prehrievanie v infrasaune:

Čas predhriatie na prevádzkovú teplotu je závislý na veľkosti kabíny a okolitej teplote. Nemusíte sa zdržovať zbytočným čakaním, minúty potrebné k predhriatie navyše efektívne využijete v sprche s vlažnou vodou, ktorá preukázateľne zvyšuje účinky potenie. V porovnaní s fínskou saunou je potenie v infrasaune až trikrát intenzívnejšie. Zvýšenú pozornosť je potrebné venovať tiež pitnému režimu, dostatok tekutín má na intenzitu potenia významný vplyv. Čas strávený v infrasaune závisí len na vás - štandardne sa odporúča 20 - 40 minút, pričom začnete kratšími intervalmi, ktoré neskôr predlžujete. Teplota v infrasaune dosahuje najviac 65 ° C.

Infrasauna je v porovnaní so saunou fínskou výrazne praktickejšie nielen pokiaľ ide o prevádzku a šetrnosť k organizmu, výhodnejšie je tiež šíri spektra využitia. Prehriať sa v nej môžete nielen nahí, ale aj v oblečení - zvlášť ak viete, že vás čaká vyšší športový výkon či nevľúdne počasie za dverami.
Montáž infrasauny:

Je nutné, aby infrasauny ProWell radu Premium Line zostavili odborní technici, lebo je montáž zložitejšie ako u klasických modelov ProWell radu Prestige Line.

Infrasauna je dodávaná ako typizované stavebnice. Montuje sa z panelov a nároky na priestor má takmer nulové. Na rozdiel od fínskej sauny nevyžaduje žiadne špeciálne stavebné úpravy. Postačí rovná podlaha a zásuvka na 220 V. Jej nároky na veľkosť priestoru sú tiež minimálne, umiestniť ju môžete v súkromí - rozľahlom rodinnom dome aj neveľkom byte. Veľkej obľube sa ale tešia aj vo fitness centrách a v rehabilitačných aj masážnych centrách.


Obstarávacie a prevádzkové náklady:

V porovnaní so saunou fínskou sú náklady na infrasaunu podstatne nižšie. A to ako náklady na jej obstaranie (nevyžaduje veľký priestor ani žiadne špeciálne stavebné úpravy), tak náklady na prevádzku (zahrieva sa veľmi krátko, ovládanie je veľmi jednoduché, nevyužíva vysokých teplôt a intervaly pre požadovaný účinok nie sú nijako zvlášť dlhé).


Fotografie sáun a uvedené informácie sú len informatívne, pri výrobe môže dochádzať k drobným odchýlkam.

Všetky infrasauny a sauny sú určené výhradne pre použitie v domácnostiach, v žiadnom prípade nie sú určené pre komerčné používanie.

V našom internetovom obchode pohodlne a bezpečne zaobstaráte tovar značky VitalWell. Všetky Infrasauny Premium Line tejto značky sú chránené originálnymi obaly priamo od výrobcu. Uvedená cena tovaru je úplné a konečné. to znamená, že sa na vami vybraný výrobok Infrasauna ProWell 221 Ceder Premium Line TÓNOVANÉ DYMOVÉ SKLÁ buďto nevzťahuje zákonný recyklačný poplatok (prípadne iný obdobný poplatok) alebo sú všetky tieto poplatky už v cene výrobku zahrnuté. Ak ste si vybrali set výrobkov, sú recyklačné poplatky štandardne pripočítali k jednotlivým výrobkom v danom sete. Ku konečnej cene výrobku Infrasauna ProWell 221 Ceder Premium Line TÓNOVANÉ DYMOVÉ SKLÁ môže byť pripočítané prepravné a balné, ak ste zvolili spôsob doručenia tovaru, ktoré tieto služby obsahuje. Všetky započítané platby vám budú prehľadne zobrazené, akonáhle kliknete na políčko OBJEDNAŤ. až potom, čo si ich sami dôkladne prekontrolujete, môžete objednávku s istotou odoslať.

Kontaktní formulář

 
* Povinné údaje